● SODINIMO VIETA.
Pušis geriausiai jaučiasi saulėtose vietose. Nerekomenduojame sodinti pušų ten, kur saulė šviečia mažiau, nei 5h. Pavėsio zonoms rekomenduojame rinktis kitus augalus. Taip pat, pušys nepakenčia užmirkimo. Jei planuojamoje sodinti vietoje vanduo po lietaus laikosi ilgiau nei dvi paras - pušis ten neaugs.
● SODINIMAS.
Iškasame vazono dydžio duobę. Jei žemė molinga iškasame ją šiek tiek platesnę ir duobėje esantį molį pasmulkiname. Žemės gerinti tikrai nereikia, papildomų substratų nepirkite. Ištraukus augalą iš vazono NEPURENKITE šaknų. Perkėlus augalą į žemę atkreipkite dėmesį ar neužkasėte kamieno! Augalas turi būti pasodinamas į žemę lygiai taip pat, kaip jis augo vazone, nei kiek ne giliau ir ne aukščiau. Jeigu sodinamoje vietoje žemė molinga, rekomenduojame aplink augalą padaryti bortelius, kad laistant vanduo susigertų augalo augimo vietoje, nenubėgtų. Nuimame nuo pušies veislės pavadinimo etiketę.
● PRIEŽIŪRA.
Pirmus du metus metus lietaus vandens jūsų pušims neužteks. Reikės laistyti. Kaip dažnai laistyti priklauso nuo daug veiksnių (pvz. kokia žemė, kiek saulės), bet patikrinti ar jau reikia nėra sunku:
1. Pasiimame sausą pagaliuką ir smeigiame maždaug į 10cm gylį.
2. Ištraukiame ir jei pagaliukas sausas - liejame. Jei šlapias - laistyti dar
nereikia.
Tokiu būdu sužinosite kaip greitai išdžiūsta jūsų dirvožemis ir kaip dažnai reiks laistyti. Svarbu paminėti, kad turite leisti vandeniui pilnai susigerti ir išdžiūti prieš laistant vėl, nes jei laistysite per dažnai šaknys supus. Tręšti pirmais metais po pasodinimo augalų nerekomenduojame. Antrais metais, jei žemė nederlinga, galite tręšti betkokiomis spygliuočių trąšomis, tik nepadauginkite, kad nenudegintumėte šaknų.